
高度可调美甲扶手,U型美甲扶手,美甲支架,超细纤维柔软PU皮革,可拆卸美甲手托枕,美甲垫科技
SKU: sb251206151899775481
Price and availability
HK$281.00
規格
Height adjustment - white
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

Height adjustment - white
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyurethane(PU) |
| Color | Multicolor |
| Type | Manicure Hand Rests |
| Batteries Included | No |
| Filling | Polyester |
| 長度 | 28.5 cm |
| 寬度 | 44.5 cm |
| 高度 | 5 cm |
| SKU | sb251206151899775481 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.