Author: s***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 耶商品很棒超級可愛我很喜歡下次會回購
顏色: 白色

長方形
| Material | Glass |
| Color | White |
| Type | Pocket Mirror |
| Festivals | New Year |
| Shapepattern | Square |
| 高度 | 1 cm |
| 長度 | 9.5 cm |
| 寬度 | 6.1 cm |
| SKU | sb2404161450471408 |
Author: s***7
Date:
Review: 耶商品很棒超級可愛我很喜歡下次會回購
顏色: 白色
Author: K***y
Date:
Review: 很可愛的鏡子超級實用
顏色: 白色
Author: k***4
Date:
Review: 非常非常非常非常非常棒!
顏色: 白色
Author: l***z
Date:
Review: 中規中矩
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.