Author: j***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Works very well, No more ingrown bumps on my bikini line I recommend it ! Easy to use and really is water resistant
顏色: 粉色
尺寸: USB

USB
粉色
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Type | Women Body Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Charger Certification | CE |
| 電壓 | 5 V |
| 長度 | 24.8 cm |
| 寬度 | 20.2 cm |
| 高度 | 6.4 cm |
| SKU | sb260403155296313607149 |
Brand Name: Hatteker
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/Hatteker-sc-0141978062.html
Quality: 9142232 people said the quality is very good!
Author: j***e
Date:
Review: Works very well, No more ingrown bumps on my bikini line I recommend it ! Easy to use and really is water resistant
顏色: 粉色
尺寸: USB
Author: r***9
Date:
Review: حلوووووووووووووووو
顏色: 粉色
尺寸: USB
Author: a***j
Date:
Review: عجبني مره صراحه
顏色: 粉色
尺寸: USB
Author: a***6
Date:
Review: حلوه نفس اصوره
顏色: 粉色
尺寸: USB
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.