Author: s***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: جيد
顏色: 白色
尺寸: USB

USB
白色
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Type | Hair Removal Device |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 電壓 | 5 V |
| 長度 | 24.8 cm |
| 寬度 | 20.2 cm |
| 高度 | 6.4 cm |
| SKU | sb260401143905924238188 |
Brand Name: Hatteker
Quality: 9538240 people said the quality is very good!
Author: s***8
Date:
Review: جيد
顏色: 白色
尺寸: USB
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.