Author: 8***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 長度剛好材料也好只能漂亮
顏色: Natural Black
12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Wigs With Hat |
| Cap Type | Other |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | Do not Perm or Dye |
| 淨重 | 150 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 56 cm |
| SKU | sb2312091070700368 |
Overall Rating: 4.88/5
Author: 8***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 長度剛好材料也好只能漂亮
顏色: Natural Black
Author: a***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 不適應
顏色: Natural Black
Author: k***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This fits perfectly around my head, and looks natural. I definitely recommend buying it.
顏色: Natural Black | 2 photo(s)
Author: i***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: all shein items are so beautiful
顏色: Natural Black