Author: r***h
Date:
Review: Nice quality I Love SHEIN
顏色: 白色-RGB燈棒(不含支架)(有擋板)
尺寸: 燈(49.5cm/19.4inch)支架(110cm/43.3inch)

起價
白色-RGB燈棒(附支架)(無檔板)
白色-RGB燈棒(不含支架)(有擋板)
白色-RGB燈棒(不含支架)(無檔板)
白色-RGB燈棒(附支架)(有擋板)
| Material | ABS |
| Size | Lamp (49.5cm/19.4inch) Stand (110cm/43.3inch) |
| Type | Light Wand |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Color Temperature | 5500-6499K |
| Water Resistance Level | No Waterproof |
| Color Adjustment | Support |
| Color Rendering Index(CRI) | >90 |
| Dimming Capability | Support |
| Light Source | LED Lights |
| Matching Stand Type | Tripod Head |
| Maximum Brightness(lm) | 201 - 499 lm |
| SKU | se260107215611976617740 |
Brand Name: Borriig
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/Borriig-sc-0145732110.html
Quality: 430096 people said the quality is very good!
Author: r***h
Date:
Review: Nice quality I Love SHEIN
顏色: 白色-RGB燈棒(不含支架)(有擋板)
尺寸: 燈(49.5cm/19.4inch)支架(110cm/43.3inch)
Author: s***0
Date:
Review: Niceeeeee Sameee theee picccccccccc Goooddddd quallliiityyyyyyyyyy
顏色: 白色-RGB燈棒(不含支架)(有擋板)
尺寸: 燈(49.5cm/19.4inch)支架(110cm/43.3inch)
Author: a***2
Date:
Review: I like it
顏色: 白色-RGB燈棒(不含支架)(有擋板)
尺寸: 燈(49.5cm/19.4inch)支架(110cm/43.3inch)
Author: h***a
Date:
Review: THIS PRODUCT IS AWESOME AND GOOD
顏色: 白色-RGB燈棒(不含支架)(有擋板)
尺寸: 燈(49.5cm/19.4inch)支架(110cm/43.3inch)
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.