Author: k***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 美美美美!效果很強大!
顏色: 銀色 | 3 photo(s)

20 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Silver |
| Type | Clip-In Hair Extensions |
| Curl | Straight Hair |
| Crowd | Women |
| Theme | Y2K |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | Do not Perm or Dye |
| 淨重 | 18 g |
| 長度 | 50 cm |
| SKU | sb2412097711795904 |
Overall Rating: 4.83/5
Author: k***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 美美美美!效果很強大!
顏色: 銀色 | 3 photo(s)
Author: m***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 佩戴簡單方便、好看有型
顏色: 銀色 | 1 photo(s)
Author: k***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: CP值商品品質很好,出貨速度也快,包裝仔細,收到很滿意! 實品比照片更漂亮,CP值超高,會再回購!口碑見證:「實用、耐用、又超值!」
顏色: 銀色
Author: a***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 銀色