Author: m***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 沒用過金屬的尖尾梳,應該會蠻耐用。
顏色: 白色
尺寸: 均碼

| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Heart-shaped |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Pink |
| Type | Rat Tail Comb |
| Specification | A Piece |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 22.5 cm |
| 寬度 | 2.8 cm |
| 高度 | 0.4 cm |
| SKU | sb2206308991962595 |
Author: m***6
Date:
Review: 沒用過金屬的尖尾梳,應該會蠻耐用。
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: m***6
Date:
Review: 質感看起來不錯,很值得購買
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: r***0
Date:
Review: 看起來很專業很厲害的梳子
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: 0***l
Date:
Review: Such a bargain! Good quality! 😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹🥹😀😀😀
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.