Author: q***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice and beautiful💕 I love it
顏色: 彩色
尺寸: 均碼

| Material | Plastic |
| Color | Multicolor |
| Type | Hair Rollers |
| Batteries Included | No |
| 寬度 | 12 cm |
| 長度 | 45 cm |
| 高度 | 3 cm |
| SKU | sb2205113545538220 |
Author: q***9
Date:
Review: Very nice and beautiful💕 I love it
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: a***a
Date:
Review: Actually really good did my hair nicely it just slips a little at the top so I started using my own metal claw clip satin is better for your hair always dw I did get everything
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: l***8
Date:
Review: curly hairr yessssss
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: a***i
Date:
Review: Wowwwwwwwwww 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🥰🥰🥰🥰🥰🤩
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.