
NEW
现代无线加热直发梳。温和呵护,Type-C充电,轻巧便携,轻松造型。
SKU: sb260420101100094344161
Price and availability
HK$72.03
顏色
白色
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

白色
| Material | ABS |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| What it's for | Straight |
| Who it's for | Fine Hair |
| 長度 | 20.5 cm |
| 寬度 | 5 cm |
| 高度 | 4.5 cm |
| SKU | sb260420101100094344161 |
Brand Name: HYUNDAI
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/Hyundai-sc-014434777.html
Quality: 2632368 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.