
NEW
HYNBYZJ 2个80000流明D1S D3S大灯200W D2S D2R D4S D4R LED Canbus车灯,6000K色温,即插即用,12V
SKU: sq260510225031440610447
Price and availability
起價
HK$348.29
款式:
A
顏色
6000K
插頭類型
D4S
D3S
D2S
D1S
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

起價
6000K
D4S
D3S
D2S
D1S
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260510225031440610447 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.