
NEW
HYNBYZJ 2个装 Turbo D1S LED 大灯灯泡 D2S D4S D3S LED 大灯 6500K 白色 100000LM 180W 汽车大灯替换灯泡
SKU: sq260507103004453676685
Price and availability
HK$339.57
款式:
A
顏色
白色
插頭類型
D4S
D3S
D2S
D1S
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

白色
D4S
D3S
D2S
D1S
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260507103004453676685 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.