
HEARTLEAF 77% 舒缓爽肤水 250ml
SKU: sb2412116300442531
Price and availability
HK$145.00
款式:
清除
淨含量
250毫升
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

250毫升
| Style Type | Clear |
| Type | Toner |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Effect | Moisturizing |
| 寬度 | 5 cm |
| 長度 | 5 cm |
| 高度 | 18 cm |
| 淨容量 | 250 ml |
| 淨重 | 250 g |
| SKU | sb2412116300442531 |
Brand Name: Anua
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/Anua-sc-014230244.html
Quality: 1306894 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.