Author: d***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I got this for my costume,it actually looks pretty good
顏色: 彩色

28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 210 g |
| 長度 | 64 cm |
| 頭圍 | 54 cm |
| SKU | sb2402068933921321 |
Author: d***r
Date:
Review: I got this for my costume,it actually looks pretty good
顏色: 彩色
Author: d***6
Date:
Review: Value for money: حلوه ومناسبه ولون الشعر جميل جدا جدا جدا وسهله باللبس
顏色: 彩色
Author: s***n
Date:
Review: Super cute-exactly as shown!
顏色: 彩色
Author: e***i
Date:
Review: Shein is the best online shopping place i love the products
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.