Author: D***z
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: this synthetic hair cube looks good on me. nice
顏色: 金色 | 3 photo(s)
26 inch
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 250 g |
| 長度 | 66 cm |
| 頭圍 | 54 cm |
| SKU | sb2312040504844302 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: D***z
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: this synthetic hair cube looks good on me. nice
顏色: 金色 | 3 photo(s)