Author: y***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Amazing, loved it. The colour and length was as perfect the advertised product. Looked absolutely stunning with my santa outfit.
顏色: 彩色 | 1 photo(s)
28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 248 g |
| 長度 | 71 cm |
| 頭圍 | 54 cm |
| SKU | sb2301073608232638 |
Overall Rating: 4.94/5
Author: y***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Amazing, loved it. The colour and length was as perfect the advertised product. Looked absolutely stunning with my santa outfit.
顏色: 彩色 | 1 photo(s)
Author: K***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 彩色 | 3 photo(s)
Author: d***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 彩色
Author: m***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Goooooooood product goooooooooood quality will order again
顏色: 彩色