Author: a***e
Date:
Review: Love this colour feels super soft
顏色: 彩色
12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 100 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 54 cm |
| SKU | sb2304067883630084 |
Author: a***e
Date:
Review: Love this colour feels super soft
顏色: 彩色
Author: c***n
Date:
Review: This synthetic wig is surprisingly high quality. The fibers are soft and look incredibly natural, not at all shiny or fake. It's comfortable to wear, and the adjustable cap ensures a secure fit. Definitely a great value for the price.
顏色: 彩色
Author: L***e
Date:
Review: Bought this wig in July 2024 and received many compliments on the 2 tone colour. Can highly recommend! Hardly any shedding and has been washed many times and very easy to maintain.
顏色: 彩色
Author: l***y
Date:
Review: this wig is amazing. definitely a quick wear option. just need to sew a strap in and trim the fringe. small head friendly.
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.