Author: e***2
Date:
Review: Great quality the wig feels super soft n has a very nice wave to it!
顏色: 黑與白

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black and White |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 272 g |
| 長度 | 66 cm |
| 頭圍 | 54 cm |
| SKU | sb251203292995221223 |
Brand Name: ROMWE
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/ROMWE-sc-014444992.html
About: 就像一個擁有所有你最喜歡的社交風格的電子商城。 使用您在網上看到並喜愛的 ROMWE 服裝和裝飾,以及您從不知道自己需要的所有深色流行單品,定義你的風格。
Quality: 6995361 people said the quality is very good!
Author: e***2
Date:
Review: Great quality the wig feels super soft n has a very nice wave to it!
顏色: 黑與白
Author: 8***7
Date:
Review: グレーの割合が画像より少なかったです✨ 後ろは黒の方が多かった。
顏色: 黑與白
Author: S***o
Date:
Review: No pensé que fuera tan hermosa en persona, super ligera y con el suficiente cabello para que no se note tu cabello. Es un tono como cafe claro en donde es las mechas blancas y cafe oscuro el resto del cabello
顏色: 黑與白
Author: m***z
Date:
Review: El color es un poquito diferente al de la foto pero el material Está bueno ✨
顏色: 黑與白
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.