Author: u***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it's really nice
顏色: 彩色
尺寸: black-red
3.5mm
Gray-white
pink-blue
black-red
green-yellow
| Material | ABS |
| Pattern Type | Striped |
| Driver Unit | 14.2mm |
| Ear Coupling Style | In-ear (Insert) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Color | Multicolor |
| Function | Built In Microphone |
| Interface | 3.5mm |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | In-ear |
| Water Resistance Level | No Waterproof |
| Noise Cancelling | None |
| Headphones Jack | 3.5 mm |
| SKU | sw2408056742099781 |
Author: u***5
Date:
Review: it's really nice
顏色: 彩色
尺寸: black-red
Author: u***5
Date:
Review: it's really nice
顏色: 彩色
尺寸: Gray-white
Author: e***0
Date:
Review: 非常漂亮的耳機,女兒看到很喜歡
顏色: 彩色
尺寸: pink-blue
Author: e***7
Date:
Review: 產品配色好看,音質表現不錯 物超所值
顏色: 彩色
尺寸: pink-blue
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.