
Gege Bear 1pc Heart-Shaped Moisturizing & Glossy Jelly Lipstick Pen Y2K Makeup Lip Pen
SKU: sb25060213836764907
Price and availability
HK$24.83
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Color | Grape |
| Benefits | Smudge Proof |
| Finish | Glossy |
| Texture | Stick |
| 高度 | 1.6 cm |
| 長度 | 11.9 cm |
| 淨重 | 3.2 g |
| 寬度 | 1.6 cm |
| SKU | sb25060213836764907 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.