
Fanwer 床用楔形垫和身体定位垫(三合一),40 度楔形垫,用于调整床体位置,老年人定位枕,侧睡楔形枕,术后辅助,抬高膝盖和背部
SKU: sb260410121854132981351
Price and availability
HK$408.45
尺寸
灰色大號三件套
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

灰色大號三件套
| Material | Polyester |
| Composition | 100% Polyester |
| Color | Multicolor |
| Power Supply | None |
| Type | Wedges & Body Positioners |
| Filling | Polyester |
| 長度 | 38.3 cm |
| 寬度 | 14.8 cm |
| 高度 | 14.7 cm |
| SKU | sb260410121854132981351 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.