
五星级 26 英寸优雅珊瑚橙色假发,带刘海,直发,耐热合成纤维,时尚长假发,适合日常、派对、角色扮演、婚礼、音乐节等场合。
SKU: sb260209105119663536918
Price and availability
HK$141.00
假髮長度
26 inch
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Coral Orange |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 270 g |
| 長度 | 65 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260209105119663536918 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.