Author: J***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 這超美
顏色: 亞麻棕

28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Linen Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 225 g |
| 長度 | 70 cm |
| 頭圍 | 54 cm |
| SKU | sb25031463647626440 |
Author: J***n
Date:
Review: 這超美
顏色: 亞麻棕
Author: r***1
Date:
Review: Lovely. I love it. So good
顏色: 亞麻棕
Author: m***e
Date:
Review: great! wig looks actually natural when you wear a properly
顏色: 亞麻棕
Author: n***n
Date:
Review: this is so worth it, soft and beautiful looks real.
顏色: 亞麻棕
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.