
Element 女士合成纤维假发,长直发/波浪卷发/棕金色假发,带刘海,耐热,时尚自然,适合日常和派对佩戴
SKU: sb260326171623394095971
Price and availability
HK$148.00
假髮長度
22 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

22 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Blonde Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 269 g |
| 長度 | 55 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260326171623394095971 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.