Author: o***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Comfortable to wear: comfortable to wear and very soft. Easy to wear: yes
顏色: SNatural
150%
6英寸
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | SNatural |
| Type | Afro Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Jerry Curl |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 125 g |
| 長度 | 30.48 cm |
| 頭圍 | 55.88 cm |
| SKU | sb2203144350430410 |
Author: o***y
Date:
Review: Comfortable to wear: comfortable to wear and very soft. Easy to wear: yes
顏色: SNatural
Author: L***'
Date:
Review: loved it amazing quality and fit Value for money: great Comfortable to wear: good True to length: yes Easy to wear: yes
顏色: SNatural
Author: a***9
Date:
Review: Lovely, nice soft curls
顏色: SNatural
Author: c***a
Date:
Review: Value for money: yes Hair Softness: very soft Comfortable to wear: yes True to length: yes Easy to wear: yes
顏色: SNatural
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.