![Christian Dior SAUVAGE 迪奥淡香水 10ml [迷你装] - 清新香調 - 查看 1](https://img.ltwebstatic.com/v4/j/spmp/2025/10/28/2e/17616243274a3f437d87064a17caa3cc476a43a384_thumbnail_900x.webp)
Christian Dior SAUVAGE 迪奥淡香水 10ml [迷你装]
SKU: sb251125498084985449
Price and availability
HK$153.87
香味:
清新香調
淨含量
10ml
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
![Christian Dior SAUVAGE 迪奥淡香水 10ml [迷你装] - 清新香調 - 查看 1](https://img.ltwebstatic.com/v4/j/spmp/2025/10/28/2e/17616243274a3f437d87064a17caa3cc476a43a384_thumbnail_900x.webp)
10ml
| Material | Glass |
| Scent | Fresh |
| Scent Type | Fresh |
| Gender | Men |
| 長度 | 3.5 cm |
| 寬度 | 3.5 cm |
| 高度 | 6.5 cm |
| 淨容量 | 10 ml |
| SKU | sb251125498084985449 |
Brand Name: Dior
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/Dior-sc-014482360.html
Quality: 2454687 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.