
Brand new, authentic Apple iPad Air 2026 , Liquid Retina display, 4K video, WiFi version IPAD AIR8 13 Larger
SKU: se260312115246511555349
Price and availability
HK$9,214.25
運行內存
12GB
機身內存
128GB藍色
128GB太空灰色
128GB星光色
128GB紫色
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

12GB
128GB藍色
128GB太空灰色
128GB星光色
128GB紫色
| Material | Aluminum Alloy |
| Screen Resolution | 2360*1640 |
| Condition | New |
| Color | Multicolor |
| Screen Size | 11" |
| Operating System | iPadOS |
| CPU Brand | Apple |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 13" |
| Wireless Communication Technology | 5G |
| Cell Capacity | 8000-8999mAh |
| Network | 5G |
| SKU | se260312115246511555349 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 1454358 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.