Author: j***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: la presentation o mon Dieu! jolie, jolie.
顏色: Light Brown

26 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Light Brown |
| Type | Wigs With Hat |
| Cap Type | Other |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 280 g |
| 長度 | 66 cm |
| 頭圍 | 56 cm |
| SKU | sb2405243020296176 |
Author: j***e
Date:
Review: la presentation o mon Dieu! jolie, jolie.
顏色: Light Brown
Author: m***s
Date:
Review: Um excited to wear this 🥰❤️
顏色: Light Brown
Author: v***e
Date:
Review: Très bien comme sur les photos j’adore
顏色: Light Brown
Author: n***m
Date:
Review: niceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeniceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
顏色: Light Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.