Author: c***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 剛好角色需要😚😚非常好看🥰🥰🥰
顏色: 金色

12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 176 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 60 cm |
| SKU | sb2207042005692150 |
Author: c***7
Date:
Review: 剛好角色需要😚😚非常好看🥰🥰🥰
顏色: 金色
Author: a***3
Date:
Review: the wig it's lit,its light and the texture is also good,,but for me i think I'll put on a cap so it looks good ln me, otherwise it's a nice wig the price is also worthy it
顏色: 黑色
Author: e***k
Date:
Review: aaaAaaaAaaa so prettyyyy
顏色: 黑色
Author: c***s
Date:
Review: very fast delivery! wig was very pretty!
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.