Author: d***0
Date:
Review: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 藍色

128G
256G
| Color | Red |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 12 |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.1" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | iOS 14 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 64MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | Used |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | None |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2280 x 1080 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 2800mAh |
| Battery Type | UN 3480 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Apple |
| CPU Model | A14 |
| SKU | sw25092644305656515 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 7961512 people said the quality is very good!
Author: d***0
Date:
Review: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 藍色
Author: m***m
Date:
Review: Gift for my sister for her graduation. Battery is 92%, DUAL SIM, with free tempered glass, housing and cable. It has one little(super lil)scratch only in the screen and I ordered purple(my sister’s favorite color)but they sent me black. But it’s okay. Highly recommended. Thank you seller.
顏色: 紫色
Author: r***i
Date:
Review: Thanks you
顏色: 白色
Author: m***3
Date:
Review: ممتاز
顏色: 綠色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.