
Apple iPad 11 A16仿生旗艦晶片 + 120Hz自適應高刷 Liquid視網膜螢幕 輕薄便攜辦公學習創意平板 學生網課/設計繪畫/行動辦公室神器
SKU: se260403174226142289327
Price and availability
HK$4,518.00
機身內存
6GB+256GB
6GB+128GB
運行內存
粉紅色
藍色
黃色
銀色
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

6GB+256GB
6GB+128GB
粉紅色
藍色
黃色
銀色
| Material | Aluminum Alloy |
| Screen Resolution | 2360x1488 |
| Condition | New |
| Color | Multicolor |
| Screen Size | 11" |
| Operating System | iPadOS |
| CPU Brand | Apple |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 8000-8999mAh |
| Network | None |
| SKU | se260403174226142289327 |
Brand Name: Apple
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/Apple-sc-014441901.html
Quality: 7641651 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.