
Anua Heartleaf Quercetinol Pore Deep Cleansing Foam 150 Ml
SKU: sb25092680010292622
Price and availability
HK$86.00
款式:
清除
淨含量
150 毫升
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

150 毫升
| Style Type | Clear |
| Type | Cleansing Foam |
| Effect | Firming |
| 高度 | 18 cm |
| 長度 | 5.5 cm |
| 寬度 | 5 cm |
| 淨容量 | 150 ml |
| 淨重 | 150 g |
| SKU | sb25092680010292622 |
Brand Name: Anua
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/Anua-sc-014230244.html
Quality: 1783798 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.