Author: m***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good nice good nice good nice good nice good nice good nice
顏色: 黑色
尺寸: 均碼

| Material | ABS |
| Occasion | Home |
| Color | Black |
| Type | Abdominal Massage Patch |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | Yes |
| 長度 | 22 cm |
| 寬度 | 20 cm |
| 高度 | 2 cm |
| SKU | sb2410160485561357 |
Brand Name: AXH.
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/AXH.-sc-0145984865.html
Quality: 2125939 people said the quality is very good!
Author: m***a
Date:
Review: good nice good nice good nice good nice good nice good nice
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: r***6
Date:
Review: 真ん中の丸い機械?がないまま送られてました届いた袋を初めて開けるのに包みが剥がされて機会がありませんでした💦
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.