
ASUS Vivobook S 16" 3K OLED Intel Core Ultra 7 255H Processor 32GB Memory 1TB SSD Intel Arc Graphics Windows 11 Home
SKU: se251102665446042332
Price and availability
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Condition | New |
| Battery Life | >8h |
| Brand | ASUS |
| Screen Size Range | 16" - 16.9" |
| Screen Size | 16.0" |
| Screen Resolution | 2880 x 1800 |
| CPU Family | Other |
| Operating System | Windows 11 |
| GPU Memory | Shared Memory |
| Screen Refresh Rate | 120Hz |
| Touchscreen | No |
| Power Supply | Power Adapter |
| SKU | se251102665446042332 |
Brand Name: ASUS
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/ASUS-sc-0141749060.html
Quality: 552568 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.