Author: y***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 材質柔軟但是會有點掉髮 沒有Model示範的那麽長
顏色: 棕色
16 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 165 g |
| 長度 | 36 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2212078368300105 |
Author: y***9
Date:
Review: 材質柔軟但是會有點掉髮 沒有Model示範的那麽長
顏色: 棕色
Author: k***j
Date:
Review: 很好看的顏色,品質也不錯,物超所值
顏色: 棕色
Author: k***j
Date:
Review: 顏色很亮麗,品質也不錯,物超所值
顏色: 黑色
Author: j***i
Date:
Review: CP值高: 質量非常好的假髮,送禮自用兩相宜
顏色: Light Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.