Author: a***5
Date:
Review: It’s works perfectly okay I can also download my own game it’s a cellphone no different and also well packaged👌😁🙏🏻am so happy
顏色: 彩色
尺寸: 美美粉恐龍
美美粉恐龍
酷綠恐龍
| Material | PE |
| Batteries Included | Yes |
| Features | Stereo Speakers |
| Color | Multicolor |
| Brand | Other |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | MTK |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android |
| Cell Capacity | under 4000mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3481 |
| SKU | sl260111212351562768524 |
Author: a***5
Date:
Review: It’s works perfectly okay I can also download my own game it’s a cellphone no different and also well packaged👌😁🙏🏻am so happy
顏色: 彩色
尺寸: 美美粉恐龍
Author: n***8
Date:
Review: The tablet is perfectly fine, my baby is in love with it
顏色: 彩色
尺寸: 美美粉恐龍
Author: g***i
Date:
Review: it's cute and has enough storage but slow network connection
顏色: 彩色
尺寸: 美美粉恐龍
Author: 2***2
Date:
Review: very good material..my daughter loves it very much😘😘definitely getting another one soon for my boy
顏色: 彩色
尺寸: 美美粉恐龍
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.