
5D立体浮雕美甲贴纸,美甲装饰,DIY美甲贴,采用5D立体浮雕白色五瓣花瓣、茉莉花和雏菊图案,非常适合女孩们打造美甲造型。适合春夏打造温柔简约、甜美清新、法式等风格。
SKU: sb260406103263921298848
Price and availability
HK$20.00
規格
浮雕貼紙MC0362
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

浮雕貼紙MC0362
| Material | ABS |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | 3D/5D Nail Art Stickers |
| 高度 | 1 cm |
| 長度 | 10.2 cm |
| 寬度 | 8 cm |
| SKU | sb260406103263921298848 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.