Author: H***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very pretty. Fits well on nails
顏色: 彩色

浮雕晶鑽貼紙MJ5D-063
| Material | PET |
| Pattern Type | Letter |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | 3D/5D Nail Art Stickers |
| 高度 | 1 cm |
| 長度 | 10.5 cm |
| 寬度 | 8 cm |
| SKU | sb260324175568048650511 |
Author: H***i
Date:
Review: Very pretty. Fits well on nails
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.