
NEW
4件套檀香按摩工具套装,包括面部及头部按摩刮痧板、面部美容按摩棒、身体按摩板,用于肌肉放松
SKU: sb260518173896089469772
Price and availability
HK$63.00
尺寸
4pcs/set
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

4pcs/set
| Material | Wood |
| Batteries Included | No |
| Target Use Body Part | Head |
| Color | Brown |
| Function | Massage |
| Type | Head Massage Tool |
| 長度 | 15.5 cm |
| 寬度 | 7.5 cm |
| 高度 | 4 cm |
| SKU | sb260518173896089469772 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.