Author: 大***酥
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it's so good
顏色: 臟橘色

44inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Dirty Orange |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 335 g |
| 長度 | 113 cm |
| 頭圍 | 58.5 cm |
| SKU | sb2406290064069444 |
Author: 大***酥
Date:
Review: it's so good
顏色: 臟橘色
Author: 晨***晨
Date:
Review: 還沒用~~~~~~~
顏色: 臟橘色
Author: m***3
Date:
Review: I love it Easy to wear
顏色: 摩卡棕
Author: s***e
Date:
Review: حلويين كتيير و كأنن شعرر طبيعي❤️❤️❤️
顏色: 摩卡棕
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.