Author: e***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it 😻 the texture is so smooth
顏色: 紫紅色

30 inch
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Beige |
| Type | U-Shaped Forehead Lace Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 4*2 |
| 淨重 | 311 g |
| 長度 | 76 cm |
| 頭圍 | 56 cm |
| SKU | sb2305176333611058 |
Author: e***n
Date:
Review: I love it 😻 the texture is so smooth
顏色: 紫紅色
Author: 9***5
Date:
Review: Honestly don’t buy its trash 🗑️ and strong
顏色: 紫紅色
Author: 9***2
Date:
Review: Love this so beautiful on me
顏色: 米色
Author: K***t
Date:
Review: Muy bonita suave y se peina súper fácil
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.