
3张神秘酷炫的黑猫星月图案临时纹身贴纸,饰有花卉图案,适用于胸部、手臂、腿部,是休闲、派对、节日和聚会的理想之选,素描风格
SKU: sb260412161575857318830
Price and availability
HK$25.00
規格
1套款式A(3張)
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

1套款式A(3張)
| Material | Paper |
| Pattern Type | Halloween |
| Style | Simple |
| Type | Sticker |
| Other Material | No Other Material |
| Color | Multicolor |
| Body Part | Arm Tattoo Stickers |
| 高度 | 0.5 cm |
| 長度 | 8 cm |
| 寬度 | 8 cm |
| SKU | sb260412161575857318830 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.