
100厘米高效数据传输快充线,兼容 17 Pro Max/17 Pro/17/Air/16/15、S25/S24/S23/S22/S21/S20系列
SKU: sw260122113220273131380
Price and availability
HK$25.00
款式
3Pack
1Pack
5Pack
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

3Pack
1Pack
5Pack
| Material | Copper |
| Batteries Included | No |
| Length | 1m |
| Features | Fast Charging |
| Color | White |
| Interface | Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 2.4A |
| Power | 60W |
| SKU | sw260122113220273131380 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.