- Video













2个H7 LED汽车前大灯灯泡 - 6000K超白光,兼容12V/24V,远近光可调,自动日间行车灯,增强能见度和安全性,车辆照明升级,时尚灯泡设计,耐用灯泡结构,无需电池。
SKU: sq260509161096232933908
Price and availability
HK$83.01
款式:
2pcs
顏色
白色
插頭類型
H7
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
白色
H7
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Lamp Life | 50000Hrs |
| Style Type | 2pcs |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 55W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 3000~4000LM |
| SKU | sq260509161096232933908 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.