- Video












2个H7汽车LED灯泡,21颗SMD 3030芯片,6000K超亮白光雾灯/日间行车灯,12V/24V
SKU: sq260510154263093394637
Price and availability
HK$92.46
款式:
21SMD
顏色
白色
插頭類型
H7
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
白色
H7
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Lamp Life | 50000Hrs |
| Style Type | 21SMD |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 60W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 5000~6000LM |
| SKU | sq260510154263093394637 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.