- Video












2个H11 JPH16 3030 21SMD LED汽车雾灯灯泡,6000K白色汽车日间行车灯,汽车LED灯,12V 24V
SKU: sq260510154708422561097
Price and availability
HK$97.23
款式:
21SMD
顏色
白色
插頭類型
H11
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
白色
H11
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Lamp Life | >50000Hrs |
| Style Type | 21SMD |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 60W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 5000~6000LM |
| SKU | sq260510154708422561097 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.