
2个H11 H9 LED雾灯灯泡,16颗SMD灯珠,80W,6000K白光,12V
SKU: sq260325114411687455495
Price and availability
HK$76.00
款式:
A
顏色
6000K White
插頭類型
H11//H9
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

6000K White
H11//H9
| Material | ABS |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Lamp Life | >50000Hrs |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 35W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000LM |
| SKU | sq260325114411687455495 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.