
2个H11 H7 9005 HB3 9006 HB4汽车CSP LED雾灯/大灯灯泡 6000K白色汽车雾灯/日间行车灯
SKU: sq260121112518189595666
Price and availability
HK$144.12
款式:
A
顏色
白色
插頭類型
H11
H7
9006
9005
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

白色
H11
H7
9006
9005
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 70W~80W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260121112518189595666 |
Brand Name: TOAUTO
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/TOAUTO-sc-0145184279.html
Quality: 2954715 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.