
HYNBYZJ 2个H1 LED汽车大灯灯泡,适用于CANBUS雾灯,120W 80000LM迷你汽车前照灯,CSP芯片,高功率,12V,亮度提升800%以上
SKU: sq260403232157862364149
Price and availability
HK$188.53
款式:
A
顏色
白色
插頭類型
H1
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

白色
H1
| Material | Aluminum Alloy |
| Power Supply | Car Charger |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | >100W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260403232157862364149 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.