- Video









HYNBYZJ 2个H1 LED汽车大灯灯泡,120W迷你CANBUS LED,适用于汽车前大灯、无风扇灯、雾灯,6000K白色,12V
SKU: sq260309181655457204107
Price and availability
HK$190.65
款式:
A
顏色
白色
插頭類型
H1
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
白色
H1
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Features | Lightweight |
| Lamp Life | >50000Hrs |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 60W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq260309181655457204107 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.